Traktorenführer

Traktorenführer
traktorininkas statusas Aprobuotas sritis profesinis ugdymas apibrėžtis Asmuo, turintis teisę vairuoti vienos ar daugiau kategorijų traktorius ir savaeiges mašinas ir dirbti su jomis. atitikmenys: angl. tractor driver vok. Traktorenführer, m; Traktorist, m rus. тракторист pranc. tractoriste, m šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2005 m. birželio 23 d. Nr. 3D-321/ISAK-1203 įsakymas „Dėl traktorių ir savaeigių mašinų vairuotojų (traktorininkų) rengimo ir teisės vairuoti šias transporto priemones įgijimo taisyklių bei traktorių ir savaeigių mašinų vairuotojų (traktorininkų) pažymėjimų išdavimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2005, Nr. 81-2981)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужно решить контрольную?

Look at other dictionaries:

  • Traktorist — traktorininkas statusas Aprobuotas sritis profesinis ugdymas apibrėžtis Asmuo, turintis teisę vairuoti vienos ar daugiau kategorijų traktorius ir savaeiges mašinas ir dirbti su jomis. atitikmenys: angl. tractor driver vok. Traktorenführer, m;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • tractor driver — traktorininkas statusas Aprobuotas sritis profesinis ugdymas apibrėžtis Asmuo, turintis teisę vairuoti vienos ar daugiau kategorijų traktorius ir savaeiges mašinas ir dirbti su jomis. atitikmenys: angl. tractor driver vok. Traktorenführer, m;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • tractoriste — traktorininkas statusas Aprobuotas sritis profesinis ugdymas apibrėžtis Asmuo, turintis teisę vairuoti vienos ar daugiau kategorijų traktorius ir savaeiges mašinas ir dirbti su jomis. atitikmenys: angl. tractor driver vok. Traktorenführer, m;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • traktorininkas — statusas Aprobuotas sritis profesinis ugdymas apibrėžtis Asmuo, turintis teisę vairuoti vienos ar daugiau kategorijų traktorius ir savaeiges mašinas ir dirbti su jomis. atitikmenys: angl. tractor driver vok. Traktorenführer, m; Traktorist, m rus …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • тракторист — traktorininkas statusas Aprobuotas sritis profesinis ugdymas apibrėžtis Asmuo, turintis teisę vairuoti vienos ar daugiau kategorijų traktorius ir savaeiges mašinas ir dirbti su jomis. atitikmenys: angl. tractor driver vok. Traktorenführer, m;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”